Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztet negatív lett....

Ovu tesztet negatív lett. Tegnap halvány pozitív. Miért?

Figyelt kérdés

Február 3án volt az utolsó menszeszem elsô napja. Tegnap csináltam ovulációs tesztet halvány pozitív lett. Ma ugyanabban az idôben (11:40) csináltam és negatív lett. Tegap teszt utan összebújtunk párommal. Szerintetek mennyi esélye hogy terhes lettem? Meg miert lett.mára nega a teszt?

Köszi a valaszokat


2015. febr. 14. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy halvány pozitív? Tudod, hogy az ovu teszt nem úgy működik, mint a hcg teszt? Az ovu teszt vagy pozitív, vagy negatív.

Egyébként ha tényleg pozi volt, ma pedig negativ, akkor nagy eséllyel ma ovulálsz, vagyis ma szabadul ki a petesejt. Ífy jó esély lehet a babára.

2015. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Bocsi kezd vagyok ebben az ovu tesztben. Lathato volt a második.csik szepen de.nem volt erosebb az ellenorzo csiknal.

Remélem baba sikerlt tegnap. De hogy tudnám elôsegîteni hogy most baba legyen?

2015. febr. 14. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt erősebb az ellenőrző csíknál, akkor nem volt pozitív. Ahogy az első is írta, ez nem úgy működik, mint a hcg teszt, itt a halvány csík sajnos nem számít. Sok sikert a babához!
2015. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval, akkor pozi egy ovu teszt, ha a teszt csík olyan erős, vagy erősebb színű a kontrollcsík. Érdemes kb a 10. ciklusnaptól figyelni, de délutáni vizeletből csinálni, 14 és 17 óra között. Így tudod figyelni, hogan erősödik. A pozitív utáni első negatív napon (halvány tesztcsík) van ovuláció. De mivel a spermium akár 72 órán át is életképes, így már a pozi napon, vagy akár előtte 1 nappal is összejöhet a baba.

1es voltam

2015. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még aznap teszteltem később és lett egy pozitív (Erősebb volt sokkal a tesztcsík a kontrol csíknál. Másnap reggel összebújtunk, meg ugye előző nap. Remélem sikerül a kicsi. Tegnap előtt kicsit görcsölgetett a hasam alja, szóval tényleg akkor volt a csúcs. Mennyi esélyt adtok arra, hogy összejött? Köszönöm még egyszer a segítséget.

2015. febr. 16. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!