Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány OVULÁCIÓS teszt is...

Halvány OVULÁCIÓS teszt is pozitív? Hogyan kell ezt használni?

Figyelt kérdés
Bocsánat az ostoba kérdésér de nem tudom ez hogyan működik...elméletileg 2 nap múlva lesz pé-m,naptár szerint.
2015. febr. 15. 22:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Csak az az ovulációs teszt pozitív, ami vagy ugyanolyan erősségű második csíkot mutat, vagy erősebbet, mint a kontrollcsík. A halvány csíkos mindig negatív.


A terhességi tesztekkel ellentétben az ovuteszteket legjobb késő délután elvégezni, és előtte legalább 2 óráig nem szabad enni-inni.

2015. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Csinalj holnap is, akkor mar szerintem erös lesz. Bar nekem mult honapban a 14. napon nagyon halvany volt, a 15. napon meg majd leugrott a ket csik, szoval lehet, hogy holnap erösebb lesz, de lehet, hogy meg halvanyabb, akkor viszont ma van peteeresed. Drukkolok!
2015. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor pozitív ha a tesztcsík ugyanolyan erős, vagy még erősebb mint a kontrollcsík.
2015. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Most este csináltam.

Most akkor hogyan kell értelmezni? Ha mondjuk ez negatív mint írtátok(mert ugye a halvány pozi az negatív) ezt akkor már értem.Ha holnap mondjuk erős a csík akkor van a peteérésem?? Vagy azután következő nap??

2015. febr. 15. 22:43
 5/35 anonim ***** válasza:

Pozitiv ovu teszt utáni negativ napon kb

de a használati utasittáson felvan tüntettve:) (pozi teszt után 18-36 között van peteérésaz én ovu tesztem használati utasíttásán ez áll)

2015. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt az lh nevü hormont mutatja ki a vizeletböl. Az lh hormon segit megrepeszteni a tüszöt, hogy kiszabadulhasson a petesejt. Az ovuteszt a magas lh szintet mutatja, tehat amikor az ovuteszt pozi, az azt jelzi, hogy 24-36 oran belül ki fog szabadulni a petesejt. A petesejt kb 12 oran at megtermekenytithetö, utana elöregszik, es kiürül a mensivel.
2015. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ma voltunk együtt párommal és lehet nem is lesz több lehetőségünk! Akkor már nincs is esély rá ugye?? Mert ha holnap után van ovum akkor az már késő ugye.
2015. febr. 15. 22:49
 8/35 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuteszt eddig ugy mutatta, hogy egeszen a pozitiv tesztig szinte semmit nem lehetett latni, majd az ovu napjan nagyon erös pozi, masnap, harmadnap halvanyabb pozi. Mi altalaban az erös pozi napjan vagyunk együtt
2015. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
azert meg ne add fel, esely lehet, mert a kiskatonak töbn napig eldegelnek meg ott belül, es varjak a talalkozast :) Ugyhogy esely meg lehet a maibol is. Tegnap is csinaltal ovutesztet? Mert lehet, hogy tegnap volt erös pozi, es ma mar halvanyabb, de sztem van eselyetek.
2015. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok köszi.

Nem csináltam tegnap csak ma,holnap csinálok még van 1 itthon.De sajna csak 1....

2015. febr. 15. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!