Ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
Tegnap ma rózsaszínes pirosas "dolog"a wc papíron ès a bugyin..reggel hànyinger hasgörcs..tesztelni mikor érdemes?hó vègefelè kellene jönnie! Vagy ez mensi előtti tünet? Bàr eddig ilyen nem igazàn volt..előtte inkâbb barnàzàs...
2015. febr. 16. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hónap vége felé kellene megjönnie, akkor még az ovuláció sem kizárt. Ha beágyazódás lenne, akkor hétvégén már kimutatná a teszt.
2015. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor még két hét van a menstruációig? Most akkor inkább a peteérés körül jársz, nem?
2015. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hàt az igazsàg hogy fogalmam sincs...össze vissza jön meg nem àllt be a ciklusom hormonprobléma miatt ..januàrban hó végén volt meg ìgy tippelek,hogy most is akkor jön meg ...de ez nem biztos! Azért nem tudom ezt most hova tenni...voltam dokinàl azt mondta nem tud mit csinàlni ezzel a problémàval csak annyit h.ír fogamzàsgàtlót ès akkor minden hónapban lesz...de ennyit tud csak tenni
2015. febr. 16. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire kiszámíthatatlan a ciklusod, akkor mi sem tudunk többet mondani:

vagy ovu vagy beágyazódás.


Bár ezt a reggeli hányingert nem értem. Ha még csak most ágyazódik be, akkor még nincsenek terhességi hormonjaid. Mitől lenne hányingered?

2015. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!