Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 3-4 nappal ugye...

Peteérés után 3-4 nappal ugye nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm kerdezö, aranyos vagy :) Most az utolso 2 honapban "bolondultam" meg, mert decemberben volt pozi tesztem mensi elött, es aztan mensi napjara negativ lett es meg is jött. Azota hasznalok ovutesztet es hömerözök is, mert kivancsi vagyok a testem müködesere. Ez a 2 modszer igy egyertelmüen mutatja, hogy van peteeresem, es ovum is, a baba meg majd jön, amikor szeretne, ha esetleg jön, akkor legalabb meg tudom mondani, melyikböl lehetett. :) A fiamnal is emlekszem, mikor sikerült összehozni :) Ö ma mar 7 eves
2015. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tudom milyen ez..nem is gondolkodtunk harmadik baban, de a ciszta miatt alig volt mensim igy azt hittem baba van..nega teszt persze...menetem a dokihoz es kozolte ciszta..

Viszont en kicsit beleeltem magam a baba gondolatba es a parom is, h utana teljesen rakattantunk!

Ezert sem jott ossze tudom...

Viszont most tenyleg orulnek ha lenne de orulok igy is!

Nem szeretnek minden honapban ezzel fogalkozni igy ugy dontottunk befejezuk es vedekezunk!

Szoval ismerem az erzest milyen rakattani de mikor megjon az meg oriasi csalodas...elotte soha nem foglalkoztam ezzel...

Biztos jonni fog tenyleg es akkor legyetek egyutt amikor jol esik mast nem tudok mondani...:)

2015. febr. 17. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!