Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért enyhült a mensi előtti...

Miért enyhült a mensi előtti mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal mielőtt megjön kb. egy hétig fáj a mellem, most kellene megjönnie ( pontosan sajnos nem tudom, mert elég változo ) , viszont hétfőn ( 02.09 ) együtt voltunk a párommal megszakítással. Most úgy érzem enyhült a mellfájdalom, nem azét érzem amit 2-3 napja, hogy majd leszakadna a mellem. Szombaton azt hittem, hogy megjött , mert esti pisiléskor piros volt a wc papír, de aztán rájöttem, hogy az valószínűleg a cékla volt, de mivan ha nem? akkor vajon az mi lehetett? Influenzás is voltam egyékbént ebben az időszakban ( egész múlthéten ) . Ezelőtt az alkalom előtt hosszú ideig nem voltunk együtt. Lehet, hogy terhesség áll fennt?


25 L


2015. febr. 17. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, teszt. De szerinten nem vagy terhes. Utóbbi 2 menseskor nekem is szinte abbamaradt a mellfájdalom, és kb. 1 hèt múlva utána jött meg.
2015. febr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom ajánlani, hogy tesztelj pár nap múlva.


Az, hogy enyhült a mellfájdalmad, semmit nem jelent.

Nekem ugyanúgy fájtak a melleim, mint máskor menstruáció előtt, majd kimaradt a vérzés, sorra jöttek a pozitív tesztek, de a mellfájdalom maradt. Majd csak a kimaradt vérzés harmadik-negyedik napja körül kezdett enyhülni, rá pár napra pedig újra elkezdett fájni, de ez most egész más fájdalom, sokkal erősebb és sokkal másabb érzés.


Aztán majd írd meg, hogy mi lett :)

2015. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap megjött :)
2015. febr. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!