Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapest Kaáli Intézet vagy...

Manócska0918 kérdése:

Budapest Kaáli Intézet vagy Dévai intézet? Melyiket válasszam? Kaáliba április elejére kaptunk időpontot, a Dévaiban pedig elvileg nem kell várni. Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dévai felejtős. A Kaáliban van 1 hozzáértő doki de nagyon lehúzósak.
2015. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a baj a Dévaival? Sok pozitív véleményt olvasok róluk... Köszönöm a válaszod!
2015. febr. 17. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Kaáliba jártam, és az alapján mondanám, hogy szerintem teljesen mindegy. Ha találsz egy statisztikát, hogy x beültetétsből mennyi a született babák száma, és abban különbséget látsz, akkor válassz aszerint, de még akkor se tudhatod, hogy a doki, akinél kikötsz, merre billenti ezt a statisztikát. Szóval szerintem annyi, hogy az összes ilyen hely, kivéve talán a nagyon fizetős magán klinikákat, futószalag és semmi több. Senkit se érdekel, hogy te ki vagy, mi van veled, hogy vagy, hogy éled meg, esetleg valamilyen módszerrel, műtéttel megoldható lenne a problémád, semmi. Néznek egy hormonsort, egy spermaképet, néhány UH-t, egy átjárhatóságit, és aztán választanak 3 féle protokoll közül, és vagy sikerül vagy nem. Érdekesség, hogy egy híres amerikai meddőségi klinikán a megszületett babák aránya 70% fölött van, és elvileg semmi titkot nem tudnak, csak éppen odafigyelnek mindenre, ehhez tudod viszonyítani az itthoni intézmények sikerességét... Szomorú szertintem...
2015. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kaáli!!!
2015. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!