Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap múlva nemvárt. Beszélget...

Dark Angel1987 kérdése:

6 nap múlva nemvárt. Beszélgetünk, aki hasonló cipőben van? Éreztek bármit is?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet hogy beteg vagyok, sok pisilés, állandó hidegrázás, és ez az állandó álomkór. Bár lehet tavaszi fáradtság?
2015. febr. 17. 12:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nekem is 6 napom van még. Szurkál a hasam mint mikor megjön, illetve tegnap egy pici barna folt volt a bugyimon. A cicim kezd érzékenyebb lenni. Én reménykedek nagyon, hogy sikeres lesz a hónap.
2015. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 nap van a nemvártig.2 napja érzetem szurkálódásokat és ma olyan megjön érzésem volt,de ezen kívül semmi.Nagyon bízom benne hogy most sikerült,mert már fél éve várjuk:)Holnap lehet hogy tesztelek:)
2015. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem 2nap múlva kellene,(de remélem nem) és semmi jele... Nincs a szokásos idegbetegség, a mell fájdalom, görcsölgetés.. Szimplán szurkál hol az egyik hol a másik petefészkem. Ennyi :) de mostanában a bal petefészkemre jellemző :)


Megy a drukk mindenkinek!


21/L

2015. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem 7 nap van a nem vártig... Hasonlóan fáradtan érzem magam állandóan... Bár nekem van egy 2 évesem, aki lefáraszt :-D Szurkolok mindenkinek, aki tesztel írjon!! :-)
2015. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is 6-7 nap van nemvártig. Nekem se has szurkám, se hányinger, se semmi.A cicim másképp fáj, mint mensi előtt. Ha leveszem a melltartóm, és hozzáér a pólóm, meg tudnék bolondulni. De engem csapott már be cicitünet.
2015. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Nekem legkésőbb 4 nap múlva, szombatra kellene megjönnie. A legutóbbi ciklusom 30 napos volt, de sokszor van 28 is, szóval pontosan nem tudom. Én annyit érzek, mint máskor is: petefészek szurkálás, illetve néha érzek ilyen enyhe nyomást az alhasamban, középen.

2015. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
sziasztok :) en szombatra nem varom, mama teszteltem egy halványat :) remelem baba
2015. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolótól kérdezném,hogy milyen teszttel teszteltél? Nekem a 25-ös érzékenységű movo romed negatív lett reggel, de csináltam egy predictor tesztet is,ami időn túl halvány lett. Többen azt írták,hogy az rossz teszt és mivel időn túli, ezért ne higgyek neki. Én is legkésőbb szombatra nem várom.
2015. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
En semmi szurkalast semmi mellfajdalmat nem érzek pedig az szokott lenni. Nagyon bizakodom.van itthon sok tesztem de kb 30 percenként pisilek igy ertelme nem sok van....
2015. febr. 17. 17:26
 10/22 anonim ***** válasza:
A mellem nekem sem fáj, csak elég nagyok, de ez utalhat menzire is. Mióta próbálkoztok?
2015. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!