Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót és az előző napit vettem be aznap este az a napit pedig másnap reggel.Mindig kedd reggelre megjön a.megvonásos vérzésem de semmi.Görcsölget a hasam és fehér folyásom van.Tapasztalatok?És ha mégis terhes lennék lehet valami baja a babának
2015. febr. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem masodik hete lesz szerda,hogy nem jon meg a gyogyszerrel. Eddig mindig pontos volt.

7.szunetnapon negativat teszteltem,viszont gorcsolgetek azota is,es tobb a folyasom. Feheres-atlatszo,mikor milyen.

2015. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én bogyóm betegtájékoztatójára rá volt írva, hogy a harmadik héttől ha 12 órás csúszással sem tudtam bevenni a tablettát, akkor jobb ha azonnal abbahagyom a szedését és a placebo tablettákra váltok, másik esetben folytatom és utána a kövi levélhez nyúlok a placebo tablettákat kihagyva, így elkerülhető a terhesség. Nézd meg ha a tiedre ilyen van-e írva. Ha nem így tetted és a tied is úgy működik akkor sajnos lehetsz terhes. Ha van baba most szerintem nem ártottál vele mert egy hét alatt csak eléri a méhedet. De lehet most nem kéne szedned amíg ki nem derül hogy mi van.
2015. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!