Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Bővebben lent.

Terhes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Február 4-én illetve 13-án voltunk együtt a párommal, úgy hogy belém is élvezett. Nem védekezünk mivel babát szeretnénk. A menstruációmnak 20-a körül kellett volna megjönnie, de vasárnap délután két kis folt volt a bugyimon. Máskor előtte mindig van 1-2 napig barna folyásom. Hétfőn rendesen megvolt, kedden meg megint pár kis folt. Általában 5napig van meg, de elég rendesen. Több helyen utána olvastam, több tünetem megvan, de nyílván ez mástól is lehet. (egész nap álmosság, fáradékonyság, haspuffadás, gyakori vizelés, gyakori fejfájás, érzékenység, hirtelen kedv változás, illetve már egy jó másfél-egy hete iszonyatosan fájnak a melleim)

2015. febr. 18. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ma még csak 18-a van, tehát 20-áig van még két napod. Ha akkor nem jön meg, még egy-két napot várj, akkor tesztelj. Sok sikert!
2015. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén tesztelj reggeli pisiből, addig türelem!
2015. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!