Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 23. napjában...

A ciklusom 23. napjában vagyok. Négy napja folyamatosan próbállkozunk a férjemmel. Ez az ideális időszak a megtermékenyitésemre?

Figyelt kérdés
Ez előtt is próbállkoztunk már. 3hete vettem egy tesztet ami negativ lett. De érzem a hasalj megkeményedését, és az időnkénti kiduzzadást(olyan diónyi rész a hasamon). Lehet, hogy már terhes lennék?
2007. okt. 30. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy a ciklusod 23.napján vagy. Ha a ciklusod 28 napos elviekben terméketlen időszak a mostani (van kivétel!!). Általában a ciklus hosszát elosztod kettővel, akkor van az ovuláció. Ovuláció előtt 2 nap, utána 3 nap a termékeny időszak. Egyet nem értek. 3 hete vettél tesztet. Ezek szerint menstruáció után? Vagy meg sem jött? Sok kérdés merülhet fel a kérdéseddel kapcsolatban.

Az ovulációt több nő megérzi ki így, ki úgy. Még tűszőrepedés előtt nagyon kívánós egy nő, és vad szexre vágyik:) Én speciel szúrásokat éreztem mindkét petefészkemben. A nyák is sikamlóssá, nyúlóssá válik.

Általában a ciklusom 23 napja körül már én igen száraz vagyok...

2007. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,ill. annyit fűznék hozzá hogy a kipúposodó rész a hasadon a méh összehúzódása ami normális,de nem feltétlenül terhesség jele.
2007. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!