Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes leszek vagy mi ez?

Lehet terhes leszek vagy mi ez?

Figyelt kérdés

A menstruációm 5.napján lefeküdtem a párommal belém élvezett 2x is (ez február 14.én történt)

Ma elkezdett iszonyatosan fájni a derekam,nagyon fáradékony vagyok és hányingerem is van


2015. febr. 18. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szóval 4 napja, a ciklusod 5. napján közösültél, és te egyből a teherbeesére gondolsz (amúgy, ha attól tartasz, akkor miért nem húzol gumit rá??) Majd fogjátok tanulni a 7. osztály környékén, hogy a tankönyvi ciklus (lányoknál, fiúknál nem) 28 napos, és kb. a 14. nap környékén van az ovuláció. Namármost, mivel nem tudni, hogy neked hány napos ciklusaid vannak, ezért tételezzük fel, hogy tankönyvi, akkor nálad az ovuláció valamikor jövő hét kedd környékén lesz. Ha viszont feltételezzük, hogy szombaton, vagyis a ciklusod 5. napján ovuláltál, az azt jelentené, hogy 19 naposak a ciklusaid. NA ez esetben sürgősen keresd fel a nőgyógyászodat, mert az nem normális.


(ja amúgy szerintem influenzás leszel, a tünetek alapján)

2015. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem...nem tudom

Bizonytalan vagyok

pont ezért kérdezgetek

2015. febr. 18. 21:58
 13/21 anonim ***** válasza:

4 nap alatt még be sem ágyazódott. Majd ha kimaradt a menzeszed akkor tesztelj egyet, de sokaknak még akkor sincs semmilyen tünete, mert azok legkorábban a 6. hét körül szoktak jönni.


Ha nem akarsz babát, akkor menj el aviva tornázni.

2015. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Vagy vesemedence gyulladás
2015. febr. 18. 21:59
 15/21 anonim ***** válasza:
ha tizennegyedike volt az ötödik napod...akkor inkább ezek közelgő ovulációs jelek
2015. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szép kis Valentin napi meglepi lenne, mi? :)

Bocsi, de ez a kép jutott eszembe:

[link]

2015. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Úgy bírom aki beképzeli magának a terhességet vagy azt hiszi hogy az stb. egyből hányingere lesz. Mivel ezt súlykolják a tvben mindenhol hogy terhesség --> hányinger, ezért pszihésen egyből kattan az agy. Pedig a terhességi rosszullét, émelygés semmihez nem hasonlítható, teljesen más, ha egyszer tényleg terhes valaki tudja egyből hogy ez bizony baba miatt van.
2015. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl. semmilyen hányingerem nincs és nem is volt, pedig 18 hetes terhes vagyok. Egyszerűen csak nem jött meg.


Kérdező, ha nem akarsz gyereket, védekezz! Nem akárhogy, hanem normálisan, nem csak úgy, h a pasid azt mondja "majd vigyázok", hanem vagy tabletta vagy gumi! Soha senkinek ne engedd, hogy betegye védekezés nélkül! Aki erre rá akar beszélni, azt azonnal hagyd ott, mert egy önző féreg és egy kicsit se érdekli, hogy mi lesz veled.


3 hét múlva csinálj tezstet, ha nem jön meg.

2015. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem jelentkeznek ilyen hamar terhes tünetek!! Nekem a kimaradt menstruáció után 1 nappal lett pozitív a tesztem, majd bejelentkeztem orvoshoz(még semmit nem éreztem) majd megalapította 6 hetes terhességet és úgy emlékszem ezek a tünetek 7 hét körül jöttek, de akkor már tudtam hogy terhes vagyok. Együtt lét után kb 2-3 héttel később mutat valamit a teszt. Akkor kéne próbálkozni olyan Március 1-2 körül tesztelj ha negatív akkor nyugi.
2015. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi mindenkinek :)
2015. febr. 19. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!