Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes leszek vagy mi ez?

Lehet terhes leszek vagy mi ez?

Figyelt kérdés

A menstruációm 5.napján lefeküdtem a párommal belém élvezett 2x is (ez február 14.én történt)

Ma elkezdett iszonyatosan fájni a derekam,nagyon fáradékony vagyok és hányingerem is van


2015. febr. 18. 21:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jelentem, én a másik véglet vagyok! :D Mi is voltunk együtt 14-én, meg előtte való este is, 13-án. Csak én a ciklus vége felé jártam, 6 nappal a nemvárt előtt. Sok reményt nem fűzök hozzá, mert ugye ilyenkor könyv szerint nem lehet teherbe esni, sőt végül meg is jött, 3nappal korábban, ma kellett volna. De csak barnazok, szinte alig kell betét, hőm fenn maradt, melleim továbbra is fájnak... Szóval most fogalmam sincs, hogy mi van. Meglátjuk.
2015. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!