Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lennék, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék, vagy csak a menstruációm zavarodott össze?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban élünk, decemberben találkoztunk utoljára. Sokat szexeltünk, és sokszor csináltuk óvszer nélkül (fogamzásgátlót nem szedek). Amikor haza jöttem januárban kicsit izgultam, de végül megjött szóval biztosra vettem hogy terhes nem vagyok (vagy nem kellett volna biztosnak lennem?) A menstruációm mindig pontosan jött meg 20-22. között, januárban viszont 10 nappal hamarabb. Most februárban viszont nem jött meg 10. körül. De lehet hogy ugyan úgy huszadika körül fog. Nem tudom, van miért aggódnom?

2015. febr. 17. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Ha Januárban megjött és az normáLis volt akkor nem hinnem hogy terhes vagy, majd meg fog jonni, lehet az idegességtől késik. De a biztonság kedvéért csinalj egy tesztet es hasznaljatok gumit!!!
2015. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2015. febr. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!