Terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik voltak már hasonló helyzetben. A párommal minden héten èlünk nemi életet.szilveszterkor jött meg, a szokásosnál kicsit eltérőbben, hiszen nagyon fájt a hasam ami eddig sosem volt jellemző. 4 hétre rá vártam hogy újra megjöjjön szokás szerint, tekintve hogy eddig mindig pontos volt. De semmi. Legközelebb február 17 jött meg, előtte 2 hétig sokszor fájt menstruációs jellegű fájdalommal a hasam. Ami még furcsa, hogy a hasam kissé megnőtt. Természetesen a jövőhéten megyek el nőgyógyászhoz, de addig is érdekelne mások vélemènye is. Ez jelenthet terhességet?


21/l


2015. febr. 19. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nem.
2015. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem feltétlen!

Elsősorban nyugodj meg.:)

Ha megtörtént,nem tudsz mit csinálni,még nem biztos,addig ne is gondolj rá,ne idegeskedj.

Barátnőmnek 4-én kellett volna megjönnie.

Azóta csak aggódtunk,paráztunk hogy hu gyerek,stb..

Ugyanúgy megnőtt a hasa,fájt a melle,néha émelygett,és sokat evett.

Tegnap teszteltünk egyet,negatív lett,és rá 15 percre megjött neki.

Kiderült hogy csak meghízott :D

Ha szeretnél babát,akkor remélem sikerül.

Ha pedig nem,akkor remélem nem :D

Örülök ha segítettem.

2015. febr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
terhességi tesztről hallottál már? :)
2015. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!