Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fenn állhat a várandóság vagy...

Fenn állhat a várandóság vagy csak az új 'környezet' hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék a tapasztaltabbakhoz, hogy lehetséges e egy új élet hordozása vagy a szimplán új munkahely hatására 'történnek' ezek velem vagy csak 'időváltozás'? :)


Szóval. 15-e helyett 11-en (atlagosan 29 napos ciklusaim vavannak) a vártnál 4 nappal elöbb jött meg a menstruációm kicsit 'máshogy' (minden hónapba más szinte vagy több v. kevesebb illetve görcsökkel jár) most mennyiségre közepes volt de elis mult 3 nap alatt és inkább sötétebb és barnás volt illetve nem vörcsöltem egy percet sem hála égnek! A melleim már elötte egy héttel fájdogált, multhónapba egy napig sem pedig mindig szokott. Na meg a ball mellbimbóm viszket majdnem minden nap de nem mindig és még most is fáj/feszes a mellem. Kettő napja ugyan abba az időpontba van hányingerem és hányok ez reggel 8-kor van a felkelésem után 3 órával. 2 hete kezdtem egy új munkahelyen, nem stresszes nagyon szeretek ott lenni :) Lehet csak a változás teszi ezt velem? :) Természetesen a baba nem lenne akadály de nem tervezzük, nem védekezünk sehogy. 21 éves vagyok :) Válaszaitok előre köszönöm!



2015. febr. 19. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy furcsa bélmozgásaim vannak amik hangot is adnak ki kicsit zavaró dolog, de semmi székrekedés vagy hasonló! :)
2015. febr. 19. 18:50
 2/13 anonim ***** válasza:
igy nehez megmondani,de szerinte ez nem terhesseg.Csinalj egy tesztet ha az vagy akkor az mar kimutatna.
2015. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdést nem válaszoltál meg:

Teszteltél már? :)

2015. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy fontos válasz: nem mivel nagyon eszembe se jutott eddig csak a párom ma ültette fülembe a bogarat, hogy lehet babás vagyok. ;) Mielött megkérdeznéd azért nem vettem tesztet, mert zárva volt a patika :) Dm pedig 20 km-re van.
2015. febr. 19. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Holnap tesztelj szerintem, ha teheted! Elég terhestüneteid vannak. És írod, hogy nem védekeztek, úgyhogy esélyes lehet.


Főleg, azért is kellene tesztelned, mert ha pozitív lesz akkor, minél előbb el kellene menned dokihoz, hiszen véreztél...

2015. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm legalább értelmes válasz! :) Holnap délután veszek de csak szombat reggel tesztelek majd, mert napközbe rengeteg vizet megiszom és lehet higítaná! :)
2015. febr. 19. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Oké, akkor szerintem is inkább várd meg a szombat reggelt.


Majd megírod mi lett?:)

2015. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megirom! :) Örülnék a babának :) Persze ha nem akkor sem keseredem el :)
2015. febr. 19. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden tüneted arra utal h terhes vagy!
2015. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor szombaton kiderül! :)
2015. febr. 19. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!