Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhlepény nagyon közel van...

A méhlepény nagyon közel van a "kijárat"hoz. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt?Nem jött hamarabb a baba?Mennyire kell vigyázni?Az orvos azt javasolta,hogy még a bevásárlást is hagyjam a páromra,mert akkora súlyt se szabad emelni.De akkor eddig? 28 hetes
2010. febr. 12. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. héte csúszott feljebb, neked is még igazodhat. a 38. héten szültem, simán, nem volt semmi gond. Nekem is mondták, hogy pihenjek többet, de a nagyok mellett nem igazán lehetett. csak akkor pihentem, mikor elfáradtam vagy keményedni kezdtem.. Persze, ha tudsz, minél többet pihenj, ne emelgess, nehogy baj legyen!!!
2010. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Remélem nálunk is minden rendben lesz..
2010. febr. 13. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy az előre eső lepény inkább szülésnél lesz hátrányos,mert ugye a baba oxigén ellátása ebből fakad szülés közben pedíg a szülőcsatornába préselődik be majd a baba feje is tovább nyomja.Így akadályozott lesz az oxigén ellátás a kitolási szakban.Ráadásul magától leszakadhat a méhfalról ahogy a baba "sodorja" magával.

egy eü-s.

2010. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!