Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normalis hogy negy napja a...

Az normalis hogy negy napja a menzesz elott ugy faj a pocakom mind ha meg betegednék? A tesztem pozitiv.

Figyelt kérdés
Nagyon faj a hasam es feher folyasom van.
2015. febr. 20. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomor vagy alhas? Emésztés lassul de sztem nem ilyen korán. Attól még bármi okozhat gyomorbántalmat. Ha alhasi gorcseid vannak, vmilyen szinten normális de ha erős, dokival kéne beszélni sztem.
2015. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Úristen...még most esik le...te a menstruációdat hívod megbetegedésnek??? Mondd, hogy nem....
2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. És ja, láttunk már ma ilyet. Érdekes kifejezés a menzire xdd


Amúgy az nap mikor nekem nem jött meg végig úgy éreztem hogy meg fog jönni. Persze pozi lett a teszt szóval tudtam, hogy nem, de olyan volt mintha.

A szervezet emlékszik a napokra és valahogy úgy is csinál.

2015. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!