Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark teától vérzészavar?

Cickafark teától vérzészavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapon keresztül csak a cickafark teát ittam ovulációig utána palástfű teát nem.Okozhat ez vérzészavart? az utóbbi 2 menzeszem 1,5 napig tartott...

2015. febr. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
igen azért hagytam abba. igen szépen megzavarta a ciklusom. utána áttértem az inofolicra, és 2 hónap után babás is lettem.
2015. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerettem volna elsősegíteni vele a babásodást.Legfeljebb kipróbálom amit írtál,hátha jó lesz... Köszönöm válaszod
2015. febr. 19. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen nekem az inofloic segített elég drága mert 10 ezer forint, de ha tényleg babát szeretnél akkor megéri. Az inofolic vény nélkül kapható gyógyszer.

segíti a peteérést a tüszőrepedést, és a teherbeesést! Minden nap 2 tasakkal igyál, egyet reggel egyet este, és még d vitamint is szedtem mellé de csak azért mert tél volt nem igazán voltam napon . remélem 1-2 hónap múlva már azt írod hogy sikerült a baba. Ja azt elfelejtetem írni, hogy nekem azt mondták már 17 éves korom óta hogy nekem nem lehet babám!! Hát lett!

2015. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!