Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Closti hogyan befolyásolja...

A Closti hogyan befolyásolja a pé időpontját és a hőgörbét?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni (3. naptól) és arra lennék kíváncsi, hogy kb. mikor lesz pé-m és ez majd látható lesz-e a görbémen. Van itthon LH tesztem, csak fogalmam sincs, mikor kezdjem el nézni.

Ja, nekem 32-34 napos ciklusaim szoktak lenni, ilyenkor vajon kb. 28 naposra fog beállni?

Előre is köszi mindenkinek!


2008. aug. 23. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rendszeresek a ciklusaid (32-34nap), akkor valószínű, hogy előrébb fogja hozni a peteérésedet. Legalábbis szerintem. Szóval, a ciklus 11.napjától tesztelhetnél ovuteszttel, és akkor biztos, hogy nem maradsz le róla. De ha erre nem lenne idegzeted, akkor szeretkezzetek 2 naponta, és nem kell méregeteni, számolgatni, nehogy görcsös legyen, mert tudod, az akadály, a psziché nagy úr! :)
2008. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!