Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e a barátnőm attól...

Lehet-e a barátnőm attól terhes ha reggel maszturbáltam és délután mikor nála voltam "odadörgöltem" a farkam a puncijához (maszturbálás után nem mostam meg csak megtöröltem)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi idő alatt elpusztulnak a spermák. Ha meg letörölted akkor erre még kevesebb az esély.
2008. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mész a nöhöz és nem mosol farkat mi van ha čpp akkor elsönek letämad mert räjött a baszhatnék vagy čppen leakar csak szopni

Mit mondasz värj megmosom mert gecis a farkam azt fogja hinni hogy egy mäsik kurvänäl voltäl dugni

2008. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Hű, előző válaszoló nagyon csúnyán fogalmazott, de alapjában igaza van...
2008. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ettől tuti nem lehet terhes a barátnőd, nyugi!
2008. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%
Szerintem is igaza van a 2. válaszolónak,igaz kicsit durván fogalmazott,de egyet értek vele.
2008. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy a spermák 3 napig életképesek...de az odadörgöléstől nem lesz terhes...(sőt olyat is olvastam valamerre, hogy a vagina belső fala enyhén savas, ami miatt elpusztulnak az ondósejtek) szóval nem kell stresszelned
2008. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Lätom itt sokan igazat adtok mégha csak priviben is de akkor mčrt ez a lepontozäs

De mär megszoktam nem gond én csak a véleményem mondtam el meg hogy mi történhet

Na csä puszi minden csajnak

2008. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne parázz... ;) 10 percet él a spermium ha nincs megfelően tárolva... ezt haver mondta aki dokinál jár termékenyítési gondokkal és kellett analízisre spermát vigyen :) a doki nem fogadta el 1 óra múlva mert hogy csak 10 perc :))
2009. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!