Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt csik negativ?

Xepil teszt csik negativ?

Figyelt kérdés

4 napja van barna folyasom, vagy pecsetelesem.marcius 4- re nem varom.

Elso vizeletbol negativ lett az xepil tesztem.ha terhes lenek legalab halvany kellet volna lenie ugye?


2015. febr. 23. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért kellene halványnak lennie, amikor még a nemvárt előtt vagy több, mint egy héttel???
2015. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Még nagyon korán teszteltél. Még csak most lehetett valahol ovud múlt héten.
2015. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen korán tesztelni?!
2015. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem ezeket a korai teszteléseket. Elhiszem, hogy nagyon vágysz babára, és alig várod, hogy megtudd mi újság, de igy csak megőrülsz. Felesleges, idegőrlő, és butaság, hiszen nemrég lehetett peteérésed, ha normálisak szokott megjönni. Még jó hogy nem mutat semmit a teszt.

Hány naposak a cikusaid?

2015. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*ciklusaid - bocs az elütésekért
2015. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

32 naposak a ciklusaim.es azer teszteltem mert ilyen meg nem igazan volt hogy barna folyasom legyen, ciklus kozben

:-(

Koszonom a valaszokat.

2015. febr. 23. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked a 33-35. napon esedékes a teszt. Előtte felesleges.
2015. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom h akkor esedekes a teszt,de mint ahogyan irtam is agaszt a barna pecseteles es pisiles utani barna folyas,de nem allandoan van jrlen neha.
2015. febr. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!