Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére terhess...

Negatív teszt ellenére terhesség? 5 nap késés, tünetek

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve szeretnénk babát. 32 éves leszek. Nem szokott késni a menzeszem, de most 5 napja késik. Egy hete minden nap hányingerem van, nagy étvágyam, egyik sem jellemző. Mindennek ellenére 3 tesztből 3 negatív lett. Az utolsó ma reggel... Nem vagyok valami sírós, de ma könnyekkel sírtam a páromnak. Különösebb oka nem volt, a bizonytalansággal magyaráztam neki... Tudom, ezek mind lehetnek pms tünetek... A kérdésem, szerintetek lehetséges, hogy ennyi késés utan sem mutatja ki a terhességet 2 különféle teszt, vagy ne remenykedjek inkabb? Járt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 22. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 4 napja késik, és annyi az összes olyan tünetem hogy mára baromira ki vannak eresedve a melleim körbe.

Ma erősebben szurkál a jobb petefészkem.

Én még reménykedem. Nekem eddig 2 tesztem negatív az egyik tegnap reggeli.... Mi 7 hónapja probálkozunk a párommal.

Szorítok Neked! :)


21L.

2015. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak nekem több mint 2 hete késik. Csináltam több tesztet, van amelyik teljesen negatív lett, van amelyik halvány pozi. Hányinger, szédülés, fáradtság, puffadtság megvan. Kedden megyek dokihoz, akkor kiderül. Szerintem 4 nap még nem olyan sok, simán lehet baba, nagyon sokat olvasgattam neten, meg kérdezősködtem és sok olyan esetet hallottam olvastam, akiknek hetek után is negatív vagy nagyon halvány volt.
2015. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Valamelyik tesztre rá volt írva, hogy egy héttel a nem várt menzi után 100%-ra kimutatja a terhességet. 5 nap még nincs annyi. :) Itt sokat olvasni hogy csak későn mutatja ki a teszt a babát. Drukkolok!
2015. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

En is holnap megyek dokihoz, de nem bírok már magammal, pont azt reméltem, hogy hozzam hasonló tüneteket produkalok válaszolnak, köszönöm.

Szorítok nektek, meg magamnak is :D

2015. febr. 22. 13:46
 5/24 anonim ***** válasza:
# 1 -es vagyok lehet hogy később volt peteérésed.. :)
2015. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam en is, de a várható menzesz elott 3 nappal szeretkeztunk, meg a 14. nap környékén. A kettő között nem ugy voltunk együtt, h baba lehessen belőle :) Vajon lehet, h menzesz elott volt peteeresem, es 3 nap múlva mar nem jön meg?
2015. febr. 22. 14:10
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, barmi lehet...

Nekem a ciklus.hu-szerint 5-én volt peteérésem.

31.-én voltunk együtt. Utána már csak Valentin napon... Szóval elég érdekes nálam is :) a hőm fent van 3 napja folyamatosan.37,0 és nem változik napközben sem max 37,1... :)

2015. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1-es voltam.
2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elvileg nekem is 5-én volt p.é., és akkor bújtunk össze. Érdekes, hogy ezek utan mindkettőnknek késik, plusz negatív teszt... Holnap a doki utan megírom mindenképp, hogy mit tudtam meg.
2015. febr. 22. 14:22
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem is hoemelkedesem van 5 napja. 37,1-37,2. Plusz állandóan aludnek. De persze ezek is lehetnek menzesz tünetek. Ez a bosszantó.
2015. febr. 22. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!