Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Együtt voltunk 15....

Fontos! Együtt voltunk 15. -én párommal, aki szűz volt. Használtunk óvszert is az egész aktus alatt. Nem szakadt ki, nem mentem el benne. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon félek,mivel késik a havija :s Lehetséges hogy valahogyan mégis teherbe esett? ;s

Előre is köszi az értelmes válaszokat !

18/F



#szűz #aggódás #teherbe eshet e
2015. febr. 24. 06:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha csak valami kis lyuk volt a gumin? Ahol kicsusszant 1-2 spermium? :s félek :s
2015. febr. 24. 06:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy terhes lenne védekezés mellett, ha nem volt gond az óvszerrel. Még lehet rendszertelen a ciklusa. 2 hét múlva teszteljen, ha nem jön meg neki.
2015. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi. Ez egy nagyon érzékeny rendszer. Szinte bármi bezavarhat. Akár az első együttlét is. Ha meg stresszel rajta, akkor még tovább fog késni.
2015. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan nem lehet terhes, ha az óvszer nem lyukadt ki!

A menstruációs ciklust sok minden befolyásolhatja. Megfázás, stressz, hormonok..normális egy kis késés.

2015. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én már többször hallottam ilyet, hogy az első alkalom után késik valamennyit (barátnőmnek is késett picit, de nem izgultunk rajta).

Persze lehet, hogy máskor is késik egy tizenéves lánynál, csak amíg szűz, addig nem érzi, hogy ennek jelentősége lenne és nem jegyzi meg.

2015. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha a gumi szakad..akkod az észrevehető lenne. És nem csak egy kis lyuk,ugye?
2015. febr. 24. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:
azt észrevettétek volna ha kilyukadt volna. nyugi. minden lánynak bekavar az első alkalom a ciklusába. van akinek késik, van akinek előbb jön meg. nekem is 10 nappal előbb jött meg anno. szóval nyugi.
2015. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig csinált 2 tesztet,mindkettő negatív,nem jelentkezett semmi tünet 9 nap után sem. De akkor is parázok egy kicsit ..mert mi van ha mégis. Jövő héten tesztel még,meglátjuk mi lesz. Viszont bízom abban,hogy megjön neki a héten :s
2015. febr. 24. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:

És ő is parázik, vagy csak te?

Két tesztet is csináltatok? És utána még görcsöltök a kérdésen?

Na, most épülnek fel azok a gátlások benne a szexszel kapcsolatban, amitől még 20 év múlva is szenvedni fog!

2015. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ő is,de csak egy picit . Mert még nem jött meg a havija ..és csak ez aggaszt
2015. febr. 24. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!