Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés
18.án kellett volna megjönnie,aznap csináltam egy tesztet,halvány pozitív.Gondoltam várok és később tesztelek újra...Tegnap ismételtem vagyis 5 nappal később és ugyanolyan mint az előző.Voltam orvosnál az UH semmit nem lát de ott is halvány pozi a teszt. Vajon miért nem erősödik a tesztem,valami gond lehet?

2015. febr. 24. 14:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja, ha fordítva kell nézni, akkor tényleg halványodott. Sajnos az nem jó jel.
2015. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A mai a dokinál is olyan volt mint az első de nem erős,csak épp hogy látszik. Az miért van,túl korai még? És ha halványodik az miért,ha van baba ,elmegy,vagy baj van? A doki semmit nem mondott csak h menjek vissza 10 nap múlva..
2015. febr. 24. 15:12
 13/27 anonim ***** válasza:
A papírodra mit írt?Hát ha halványodik az azt jelenti,hogy nem tapadt meg rendesen és vetélés lesz belőle.
2015. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Semmit,csak,hogy 10 nap múlva kontroll és h 5 nap múlva hívjam őket a véreredmény miatt.
2015. febr. 24. 15:19
 15/27 anonim ***** válasza:

Ennyi késés után erős pozi tesztnek kéne lennie. Ha halványodik, az nem jó, valószínű vetélés lesz a vége. Sajnálom, de készülj fel rá!

Doki biztos azért hívott vissza 10 nap múlva, mert akkora már biztosan látszania kéne, hogy mi a helyzet. De én sajnos nem tudlak biztatni!

2015. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyit jelent, hogy a teszt előtt magadba töltöttél 5 liter folyadékot, és híg a pisid...
2015. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Még nem éltem bele magam de azért remélem,hogy mégis babuka lesz. Nemsokára kiderül.Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 24. 15:25
 18/27 A kérdező kommentje:
Cukros vagyok, naponta 6-7 liter vizet iszok. egyik teszt sem reggel készült.Az orvosé sem elsőből de halvány pozi lett.Azért aggódok kicsit h nem erősebb de majd kiderül.
2015. febr. 24. 15:34
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát 6-7 liter folyadékkal ne csodálkozzunk már, hogy halvány a teszt. Amíg nem vérzel, és az orvos nem mondja azt, hogy nincs esély, addig ne temesd már a dolgot...

Igazából nem is értem mi értelme tesztelgetni, ha egyszer már pozi, és meg se jött.

2015. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én nem temetem a dolgot.és az az értelme,hogy információt gyűjtök,mert amiket olvasok,az aggodalomra ad okot. Köszi a választ
2015. febr. 24. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!