Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8hetes kismama vagyok, de...

Hajfény kérdése:

8hetes kismama vagyok, de étvágyam nulla! Alig bírok valamit enni! Étvágy növelésre lehet tenni valamit? Volt valaki aki csak vegetált?

Figyelt kérdés

#8hetes kismama #étvágytalansàg #vegetàlàs #étvàgy növelése
2015. febr. 25. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajas kiflin éltem és narancson kávéval. Szedj vitaminokat (nem kell feltétlenül terhesvitamin, az is sokszor gyomorforgást okoz) és egyél citrus féléket. 3-4 héten belül elmúlik.
2015. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az első három hónapban én 3 kilót fogytam, mert a kaja látványától is rosszul voltam. Utána visszajött az étvágyam, vissza híztam azt a 3 kilót + még 12-tőt. :)

A baba teljesen egészséges, ma már 3 éves nagyfiú.

A kicsivel nem volt ilyen.

2015. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyömbér tea! Na nem nagy mennyiségben, de próbáld ki. Jót tesz!
2015. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyömbéres roiboos teát ittam én is -ez koffeinmentes.

Semmit nem birtam megenni, még az imádott csokijaimat sem, szinte csak jó reggelt kekszen meg pom-bar macin éltem, ezt a kettőt birtam csak leküzden. Kb. a 10. hétig tartott, szóva kitartás, lesz ez még jobb is! :)

2015. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kifli kefírrel... Csak ez ment le nekem.

Híztam is az első trimeszterben 5 kg-ot.

10 hetesen elmúlt a rosszullétes időszakom. Akkor meg is ijedtem, de minden rendben volt UH-on. Kitartás, már nihncs sok hátra, ha szerencsés vagy. ;)


24 hkm

2015. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!