Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek osszátok meg velem a...

Sandra way kérdése:

Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat! Nulla étvágyam van, borzasztó gyenge vagyok, ha nem fekszem úgy érzem elájulok.24 órás hányinger émelygés,2nap alatt 3 cikk mandarint birtam lenyelni. Más is volt igy? Szandra,7 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam én is. Pihenj sokat, szedj magnebéhatot, folsavat vagy terhesvitamint és igyál! Enni is kéne, ki kell tapasztalni, hogy mi marad meg benned. Kéne enned is, hogy ne legyél ilyen erőtlen :S


Próbáld ki a borsosmenta teát vagy a gyömbér üdítőt, nekem beváltak.


Kitartás! :)

2013. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Èn is így voltam igaz nem hanytam de egèsz nap úgy èreztem ,na most fogok.....

Erőt vettem magamon a babàra gondoltam neki kell a tàplàlèk ès hogy eröm legyen így minden nap 3xettem keveset, piritóst stb....most 15 hetes vagyok de evèsek utàn màig előjön.

Fàradtsàgra egy megoldàs van, az alvàs aludj amikor csak tudsz ès jól esik, volt hogy 16óràt aludtam...

2013. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Zéró étvágy, zéró energiaszint.

Enni kell, akkor is, ha nem kívánod, mert kell a babádnak az "anyag".

Aztán pihenj, amennyit tudsz.

Pár hét múlva elmúlik.

2013. dec. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne is mond ugyan igy voltam en is! borzaszto volt napi 3 4 sot volt h 5 is hanytam, ejszaka arra kelek h iazonyatos hanyingerem van, nekem az 5. hettol kezdodott es most kezd mar csillapodni 11 hetesen, de ha nem reggelizek idoben meg a napi 3 4 etkezes nincs meg akkor egesz nap rosszul vagyok...

anno en sem tudtam mast csinalni csak fekudni, ha jott vki egy maraton volt mire kikelltem az agybol es veengedtem, a fozesrol meg mar nem is beszelve... semmit nem tudtam enni kb 4 hetig csak a vajas kenyer maradt meg nagy nagy nehezen!

kitartas... hidd el el fog mulni vagy csillapodik majd, nagyon nehez, tudom... de csak az ido segit, en mindent kilrobaltam de semmi nem hatott a hanyinger ellen, csak most azzal tudok segiteni magamon h eszek... es akkor jobb hiaba nem kivanok semmit...

2013. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok,csak annyi,hogy most már nem mindennap hányok,hanem csak 2-3 naponta,de akkor minimum 4szer nagyon várom már,hogy túl legyek ezen az időszakon.Nekem is csak a mandarin megy le és marad bent.Egyébként nekem rosszabb,ha fekszek és elhagyom magam akkor egész nap rosszul szoktam lenni,de ha tevékenykedtem akkor csak a reggelem rossz. Tartsunk ki együtt,egyszer úgy is elmúlik.

12 hkm

2013. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat! :) annyi nyugtat hogy nem vagyok egyedül ezzel,tartsunk ki:( még egy kérdés..első perctől az qz érzésem van hogy (ne röhögjetek) egy nehéz "követ" cipelek a pocimba..ha felállok csak behajlitott háttal tudok menni mert ha kiegyenesedek úgy érzem összeszakadok :( valaki? Hasonló?
2013. dec. 18. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
a medencéd alakul. nekem 13 hétre elmúlt, de addig olyan voltam mint egy 90 éves, még ropogtam is
2013. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam az első 3 hónapos "reggeli rosszullét" 4 hónapig tartott, minden nap reggeltől estig émelyegtem és hányingerem volt. Ami nekem bevált, sőt csökkentette a hányingert, émelygést is: egyél óránként 1 szem kekszet, 1 falat kenyeret, akár magába is. A hányingertől érzed azt, hogy nem kívánod az ételt és, azt hogy nem bírod lenyelni a falatot, pedig ez csak azért van, mert ha az embernek hányingere van az utolsó dolog, amire vágyik az az étel. Ebben az állapotban pedig pont ez az, ami csökkenti a hányingert. Nem fogsz tudni megenni egy kétfogásos ebédet, de nem is kell. 1-2 szem keksz óránként vagy tedd a kezed ügyébe a zacskót, akaratlanul is ki fogsz venni egy-egy darabot és amikor megtapasztalod, hogy ettől csökken egy időre a hányinger, már nem fogod, azt érezni, hogy nem bírsz lenyelni egy falatot sem!
2013. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 R.né válasza:
Sziasztok! Hát örlök, hogy megtaláltalak Titeket, jó tudni, hogy nem csak én érzem ilyen "nyomoultul" magam... Annyia jó lenne örülni, boldognak lenni, de ahogy érzem magam...Én is 7 hetes kismama vagyok, már egy éve próbálkoztunk, amire sikerült és annyira Boldog voltam-vagyok, de kb3.napja egyfolytában hányingerem van(pesze nem sikerül hánynom), mintha egy gombóc lenne a torkomban egyfolytában. alig birok fent lenni...Ennivalóa rá sem tudok nézni...de valamit enni kell, és érdekes, ha eszem, nincs a gombós érzés, így én almát rágcsálok..itt a Karácsony, a sütés, főzés, ajándékvásárláss, takarítás....sehol nem állok...mivel tudom ezt jobbá tenni??? ha van valami jó tippetek, Nagyon várom!! Segítsetek...Tartsunk ki együtt:-)
2013. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én már odáig jutottam hogy víz ivás után is hányok..szerintem ez már nem normális :'(( nem birom már elviselni :(
2013. dec. 21. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!