Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

29 eves no, szabalyosnak mondhato 30. Napos ciklusokkal. Utolsó menzesz febr. 05-11. A menstruációt következő 1. Es 2. Napon voltam együtt a párommal tobbszor védekezés nelkul. Mit gondoltok? Mennyi az esely?

Beagyazodas tunetekent a következőt velem felfedrzni; az egyuttletet következő 7. Naptol hasmenés, nem virusos, nem gyomorrontasos, senki nem beteg a csaladban es egyutt eszunk. Hirtelen egyensúly vesztes es menstruációs jellegű görcs pár napja... Beagyazodas, terhesség tünetei?



2015. febr. 25. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most egy kamu?
2015. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a menses, tesztelj. Innen senki nem fogja megmondani neked...................
2015. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Miért lenne az?

Esetleges tapasztalatokra lennék kíváncsi. Valakinek hasonló?

2015. febr. 25. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Van esély,de,hogy tünet a 7.naptól? Vegyél tesztet,a 2.HÉTTŐL jelez.
2015. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem szabályos a ciklusom, középidőben érzem a jobb vagy a bal petefészkem, 30 alatt vagyok, soha nem dohányoztam, nem alkoholizáltam, ehhez képest nem esek teherbe se hónap elején, közepén, végén. Szerintem ez kb olyan, mint a rulett. De nem a piros-meg a fekete résszel, hanem a számossal. :D
2015. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi nem tervezzük a babat, egyszerűen igy alakult..

Beagyazodas tüneteire gondoltam, van, aki megerzi..

2015. febr. 25. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan 3 nap múlva tesztelj és kiderül! Lehetsz terhes, hiszen nem védekeztetek, nem veletek fordulna elő elsőnek, hogy a menzesz után rögtön megfogan a baba, bár azért kisebb az esély rá, mintha középidőben letettek volna együtt.
2015. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi nem tervezzük a babat, egyszerűen igy alakult..

Beagyazodas tüneteire gondoltam, van, aki megerzi..

2015. febr. 25. 15:27
 9/9 A kérdező kommentje:

Hupsz, ez elment megegyszer...

Hat igen, elofotdulhaz, tudom. Valaki, akinek baba is lett belőle? :)

2015. febr. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!