Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már úgy teherbeesni...

Sikerült már úgy teherbeesni hogy addig minden menstruáció előtt barnázott néhány napot?

Figyelt kérdés

Nekem menzesz előtt van hogy már 6-7 nappal van valami halvány barna váladék, menzesz előtt közvetlen meg már rendesen barna és a menzi után 1 napig is.

Említettem már a dokimnak, de azt mondta ez nem vészes, ráadásul jók a hormon eredményeim, úgyhogy nem kell vele foglalkozni. Természetesen nagyon várjuk már a babát.


2010. febr. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is pont így van,és már van három gyermekem!Igaz,csak az első sikerült két hónap alatt,a másodikra többet kellett várni,a harmadik pedig több mint egy év után sikerült.Kitartás!
2010. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnyugtattál!
2010. febr. 13. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
én is mindíg barnázással kezdtem a menszit.igaz nem napokkal előtte kezdődött,hanem 5-6 órável előtte.tehát barnázás,aztán 5-6 óra múlva már rendes menszi.aztán 3 napig rendes menszi,és utána még 4 napig barnázás.és most 27 hetes terhes vagyok.egyébként meg voltam ijedve h a barnázás miatt nem fogok teherbe esni de szerencsére nem így történt.
2010. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezek szerint nem csak én agyalok ezen. De ez jó hír hogy így is simán sikerülhet!

2010. febr. 14. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
és szedsz valamit a barnázásra? mert itt sokan írták, hogy a barátcserje kapszula nekik ezen segített, és pár ciklus után teljesen elmúlt. nem saját tapasztalat, én is csak itt olvastam. esetleg írd be a keresőbe.
2010. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám volt és elkezdtem szedni a Premens tablettát. Két hét szedés után, a következő menzesz előtt már nem volt semmi probléma, azóta is szedem ( kb. másfél hónapja) és teljesen rendezte a dolgokat.

Mindenkinek ajánlom!!!

2010. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!