Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Mi történik velem?

S. O. S. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal hónapokóta dolgozunk a babaprojekten. Már 5napja késik a menszeszem.. de ma hirtelen elkezdett görcsölni a hasam,mintha megjönne.. Aztán kb. fél óra mulva éreztem,hogy valami folyik odalent.. Barna alvadtvérrel keveredett fehér folyás volt. (Csak nagyon kevés) El is szontyolodtam rendesen és kimentem berakni egy betétet,DE egy csepp vér sem jön azóta.. (kb. 2órája történt az eset. Veletek történt hasonló? Ugye minden rendben van? :( Holnap reggel csinálok tesztet! Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így nagyon kétesélyes egyenlőre. Mert lehet hogy a mensi készülődik. Vagy lehet hogy terhes vagy, viszont a vérzés akkor nagyon nem jó és orvoshoz kell menned minél előbb. Lényeg a lényeg, én azt mondom még ma tesztelj. 5 nap késés után már este is ki kell mutatnia. Ha negatív akkor menzeszelni fogsz, ha pozitiv akkor irány a kórház.


3 gyerekes anyuka

2015. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap tudok tesztet venni (faluban lakom..) Az alvadtvér pedig összesen 2ujjbegynyi volt. De ha pozitív,akkor reggel rohanunk dokihoz! Gratulálok a 3 gyerkőchöz és sok boldogságot velük! :)
2015. febr. 25. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :) Te meg remélem babás vagy és nincs semmi gond. Megírod mi lett az eredmény? :)
2015. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szorítok neked hogy minden rendben legyen

3 gyerkőc anyuja :)

2015. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Teszteltél már?
2015. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis kíváncsian várom :)
2015. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött igen erősen :(
2015. febr. 28. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!