Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvagyok tisztába ezzel a...

Nemvagyok tisztába ezzel a peteéréses dologgal! De aug.14. -én jött meg és szept.1. -töl4. -ig ugy szeretkeztünk a párommal hogy nem védekeztünk mennyi esélyem van hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
mindenki mondja milyen könnyü gyereket csinálni háát szerintem viszont nem! pedig nincs baj! és csak 4napja kezdtük!
2008. szept. 6. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha nem számolod mikor van peteérésed

csak szeretkeztek mindig amikor jólesik,akkor a legkönnyebb

teherbe esni ha nem csak a gyerek nemzés miatt sexeltek!

Amikor én néztem a p-met akkor nem sikerült,amikor nem foglalkoztam semmivel egyből összejött a baba!Sok szerencsét kívánok szia!

2008. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

2 mensi között általában középidőben van peteérés. általában! elvileg jókor voltatok együtt.

de sok mindennel ki tudod számolni illetve figyelni tudod a peteérést, pl. ovu teszt, mikroszkóp, hőmérőzés, naptár a ciklus.hu-n...

én is mindent bevetettem, de mint később kiderült fölöslegesen, mert akkor már terhes voltam, csak nem tudtam róla... (második hónapban sikerült is, mert pont jókor voltunk együtt)

sok sikert nektek is!

2008. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat de mégis mennyi lehet az esélye hogy terhes vagyok?
2008. szept. 6. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem írtál meg, hogy általában hány napos a ciklusod. Mert ha pl. 35, akkor a 21-dik napon van pé-d és nem a 14-en! Téves, hogy "középidőben" ilyen csak a szabályos, 28 napos ciklusnál van. Ugyanis a pé után többnyire mindenkinél 14 nap telik el a köv. mensiig, ezt hívják luteális fázisnak. Ha a luteális fázisod túl rövid ( rövidebb, mint 10-11 nap ) akkor nincs ideje az esetleg megtermékenyült petesejtnek a beágyazódásra, mert hamarabb lelökődik a méhnyálkahártya. Szóval, hány napos a ciklusod?
2008. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a ciklus az ahány napig tart a menstruáció? bocsi ezen a téren nem vagyok eléggé képben!
2008. szept. 6. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. A ciklusod első napja az a nap, amikor megjön rendesen, pirosan(a barnázgatás nem számít bele), és ugye az utolsó pedig az lesz, ami köv.mensi előtti nap. A peteérést tényleg elég nehéz kiszámolni, ezért én is azt mondom, hogy legyetek együtt, amikor csak jól esik! pláne mert előfordulhat rendkívüli peteérés is, ami máskor van, mint a rendes, pl hipp-hopp egy jó kis orgazmustól, mert nagyon jól érzed magad, stb. Addig jó, amíg nem kezdesz taktikázni, csak bízol magatokban, hogy hamarosan sikerülni fog! Fontos a pozitív gondolkodás!!!

Jó lett volna, ha már augusztus utolsó napjaiban is szexeltetek!

2008. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legkönnyebben úgy tudod kiszámolni, hogy a következő menses első napjától visszaszámolsz 14 napot. persze ehhez tudni kell, hogy hány napos a ciklusod?? de méd így is lehet tolódás.
2008. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát a ciklusom mindig is hosszabb volt mint 34nap az tuti. ilyenkor mivan ?
2008. szept. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!