Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete kellett volna megjönn...

Egy hete kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de máig késik. Reggel csináltam egy tesztet, de negativ lett. Mi a bajom? Vagy még nem mutatja ki a teszt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyanabban a cipoben vagyunk, nekem holnap lesz egy hete hogy kesik,es nincs is semmi jele hogy meg akarna jonni.En is teszteltem, negativat 4x is, ugyhogy mar nem tudom mi van, jovo heten el kene mennem orvoshoz hogy kideruljon mitol van ez, ha nem baba, bar ha az lenne, egy het utan mar csak kimutatna a teszt,szerintem!!

Majd ird meg legyszi hogy veled mi volt!!!!!

2010. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még megvárom a hetet és csak a köv. héten megyek dokihoz, ha addig sem történik semmi. Neked voltak valamilyen tüneteid? Nálam a következők jelentkeztek: többször éreztem mintha meg akart volna jönni, de semmi nem történt, émelyegtem és sokat büfiztem, kicsit feszült a mellem és mintha kicsit nagyobb is lenne.
2010. febr. 14. 13:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjött a menzeszem...
2010. febr. 17. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam meg mindig semmi...nem teszteltem azota, meg a hetvegen megprobalkozom megegyszer, aztan ha semmi eredmeny, akkor jovo heten doki...

Probalj pozitivan hozzaallni, en mar eskuszom annak is orulnek ha megjonne, mert akkor legalabb tudnam hogy ott a kovetkezo honap, uj esellyel, de igy???

2010. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi tovább próbálkozunk, nálatok mi a helyzet?
2010. márc. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!