Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, fiuk. Ti megertitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk. Ti megertitek azt ha egy lany menstrual hogy nem szereti ha fogdossatok a feneket? Vagy ugyanugy fogdossatok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem meg hiszen férfi vagyok, és ugyanúgy fogdosom a fenekét.
2014. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
én inkább az arcát, a hasát és a karját szeretem megérinteni, akkor is amikor nincs meg neki, de ha mondjuk egyszer azt mondaná hogy amikor meg van ne érjek hozzá, megérteném, pedig nekem fontos az érintése és az ölelése, de mivel nagyon szeretem kibírom miatta és a kapcsolat miatt :) és lehet én vagyok a hülye de én nem fogdosom a fenekét inkább a másik 3-at :)
2014. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 21F
2014. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megérteném,

de a feleségemet nem zavarja, a hasát utálja ha az olyan napjain simogatom, nem is teszem, (tampont használ)


viszont olyankor nem mehetek be a fürdőbe, ha fürdik, zavarja, tiszteletben tartom

2014. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, és alapvető, hogy nem okozok neki rosszat.
2014. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunkért bármit, de ez kölcsönös.
2014. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok fogyatékos, szóval megértem azt amit mond.
2014. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!