Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódás lehetett?

Ez beágyazódás lehetett?

Figyelt kérdés
7.dpo napon tartok és ma hajnalban szörnyen fájt a hasam olyan érzés és tünet mint ha vakbél gyulladásom lenne.Görcsölt a köldököm körül egészen a bal petefészkemig olyannyira hogy nem bírtam kiegyenesedni és ez tartott olyan 2 órán keresztül,aztán egyik percről a másikra elmúlt.
2015. febr. 28. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Igen, lehetett!! :)

Majd írd meg! Nekem is hasonlóak a tüneteim. :)

2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Neked mik a tüneteid?
2015. febr. 28. 20:32
 3/31 anonim ***** válasza:
8-9. Dpon lehettem, elkezdett enyhén görcsölni a hasam, erősödött, nagyon fájt, majd elmúlt, hullámszerűen. 2-3 órán át fájt, de a derekam is, mint mikor vérzek...
2015. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem mensi szerű görcseim voltak hanem durvàbb és feljebb is kiterjedt
2015. febr. 28. 20:56
 5/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en a 8. dpon vagyok, nekem apro szurkalasok voltak ma, es ma gondoltam elöször arra, hogy talan keszülödik valaki. Drukkolok mindenkinek! Majd megirjatok mi lett? :)
2015. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

nekem mikor beágyazodás volt erre emlékszem pár perces iszonyu erös görcs szurást éreztem. na onnan tudtam igen sikerült a baba . és igen mára már 2 éves a kis "görcs"



sok sok siketrt majd ird meg

2015. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
mindenképp megírom. :) Mi a ciklus 11.napján voltunk együtt akkor nem valószínü hogy volt ovum de a Jónás naptár szerint azok is termékeny napok. Reménykedem :)
2015. márc. 1. 10:22
 8/31 anonim válasza:
szia nekem is ugyan ez a helyzet ma vagyok uvom utan 8 nappal nekem is enyhen szurkal odalent azt mondjak valaki megerzi a beagyazodast soksikert neked :) majd irjhogy mi lett :)
2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok? Valami ujdonasg valakinel? En barnazgaok hebe-hoba. Nem örülök, kivancsi vagyok, mi lesz ebböl. Remelem nem mensi. 9. dpon vagyok.
2015. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
3 vagyok. A barnázgatás 9. dpon korai a mensihez... Inkább beágyazódás. Hát ha keresek találok tüneteket... :)
2015. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!