Reménykedjek még?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban 25én vokt utoljára menzeszem. Általaban 28-30 napokra szokott megjönni. Tegnap reggel csináltam terhességi tesztet az negatív lett. Lehetséges még, hogy pozitív legyen?

Még annyit elárulok és fontos, hogy múlt hónapban egy 5x5 centis petefészek ciszta miatt 18 napot késett. Viszont a menstruációmmal ki is tisztult, 9én voltam vele uh-n és dokinál is. Ez a jobb petefészkemen volt. Most viszont bal oldalt van olyan érzésem mintha meg akarna jönni, görcsölget néha, máskor meg olyan puffadt érzésem van. Bosszant a gondolat, hogy most oda jött volna elő. A lényeg amit tudni szeretnék, hogy nem várt után meddig lehet még pozitív a teszt? Kinek milyen tapasztalata van?



2015. márc. 1. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:
amig nem jön meg addig van remény
2015. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!