Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben különbözik a korai...

Miben különbözik a korai terhesség alatti vérzés a sima menstruációtól?

Figyelt kérdés

Sok tipikus terhességi tünet után vérzéssel ébredtem. A hasam máshogy fáj, mint szokott menstruációkor, de a vérzés maga ugyanolyan. Főleg a jobb oldali petefészeknél érzek fájdalmat, ami az elmúlt napokban is sokszor szúrkált. Olykor máshol fáj, hol jobban, hol kevésbé. Általában sima menstruációnál max. 2-3 órát szokott fájni a hasam és mindig ugyanott, ugyanúgy. Ez meg most már lassan egész napos, de nem folyamatosan.

Teszt még nem mutat semmit. Kb.11 napja történhetett.


2008. aug. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló a problémám, csak nekem 3 héttel később jött a mensi mint ahogy kellett volna de van 2 pozitiv tesztem. Ma voltam az ügyeleten de csak a vérvétel volt eredményes: kimutatta hogy igenis terhes vagyok.

Nem akarlak megijeszteni de nekem azt mondta a doki , hogy sajátfelelősére hazajöhetek a kh-ból, de fennáll a lehetőség a vetélésre, a méhenkívülire, a méhenbelüli elhalásra és persze arra is hogy egészséges csak egyszerűen csak idegeskedtem, sokat dolgoztam megerőltettem stb... Na én az utóbbiban bízom. Sztem csinálj tesztet vagy menj vérvétere!Ja és nekem tegnap csak rózsaszín folyás ma vér. Sokat kell feküdni vele.Szorítok neked!:)

2008. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy ha még csak 11 napos és elhalt, akkor talán egy ilyen menstruációval távozik.
2008. aug. 24. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én válaszoltam tegna, nekem ma reggel távozott, vér nélkül szinte és egy szövet formájában ami úgy nézett ki mint egy hatalmas vércsomó kb 3cm hosszú és ez 2szer. Bocs a vázolásért. Kb 2-3 hetes lehetett.

2008. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. aug. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!