Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a mesterséges megtermékeny...

Mik a mesterséges megtermékenyítés lépései?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok, 34 évesen egyedül maradtam. :( Gyereket szeretnék, de férfi jelenleg nincs kilátásban, és egy kapcsolat kialakítása is nagyon sok időt venne igénybe... Teljesen egészséges vagyok egyébként, de nem várhatok még évekig.

Úgy döntöttem, hogy beültetek magamnak egy-két embriót... Aztán ha lesz párom, felneveljük, ha nem, ott lesz-lesznek a gyerekek.

Mit csináljak, hogyan kezdjek hozzá, hova menjek, és mik a lépései? Normális válaszokat szeretnék, ill. olyanok hozzászólásait, aki hasonló helyzetben volt vagy van! Nagyon köszönök minden használható tanácsot!



2015. márc. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso lepeskent kivalasztasz egy meddosegi intezetet! Pl:Kaáli

Felhivod oket, elmondod nagy vonalakban h mit szeretnel es adnak idopontot konzultaciora. Kell par vizsgalat ami idot vesz igenybe, de erdemes belefognod minel hamarabb mert igy is honapok fognak eltelni mire meglesz a beultetes!

2015. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket és a tanácsot! Viszont a nőgyógyászom szerint még nem vagyok elég "öreg", és semmi problémám nincs, a természetes fogamzásnak nincs akadálya. :(

Így nem tudom, mire is számíthatnék!

2015. márc. 2. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
35 éves kor alatt nem lehet ilyet.
2015. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor toltod a 35- ot? Lehet, hogy ha kifizeted akkor maris lehetne?!
2015. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!