Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik ezek a tünetek? Terhes...

Mik ezek a tünetek? Terhes lehetek? Megpróbálom részletesen leírni a sztorim lent.

Figyelt kérdés

Febr.4 jött meg menszi

Febr 14 és 20-21én voltunk együtt párommal.

Febr 24 (kedd) megjött a ,,menszim" DE csak kb 3 napig volt vérzés aztán közepes mennyiség.

4ik nap nem volt semmi

5ik nap csak reggel volt kis vérzés(Szombat)

Ekkor voltam együtt párommal este délután.

Vasárnap mire kelek fel halvány vérzés volt megint kevés ideig (1-2 óra) És nem sok volt a mennyisége.


EZ mitől lehet? Mert elvileg a beágyazódás nem jár ennyi vérrel meg az barnás színű is.

Valami hormon zavar lehet talán?

Mert az is furcsa h 21nap után jött meg a menszim. Sosem szokott előbb megjönni inkább kicsit később.

Baba lehet?



2015. márc. 2. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet, de lehet korai még.

A beágyazódás nekem nem járt semmi vérzéssel, barnázással, észre sem vettem hogy terhes lettem, csak azért testzeltem, mert már szerettünk volna babát és közelgett a nemvárt napja. Inkább hormon probléma lesz, menj dokihoz.

Nm fáztál fel? Nincs valami más tüneted?

2015. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tuti nem fáztam fel :)

Igen következő hétvégére gondoltam a tesztre h megcsináljuk.

Más tünetem nem igazán van. Csak furcsállom ezt a helyzetet mert még sosem volt ilyen, korábban jön meg, Meg egyik nap kimarad másnap csak alig van..

Szóval hátha van itt vki aki már járt hasonló helyzetben

2015. márc. 2. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy,nem jelent jót semmifajta vérzés vagy barnázás.
2015. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,én járokmost így ahogy Te:)

február 15.-én jött meg utoljára,1 nap kicsit több vérzés 2 nap kevés,3.nap szinte semmi,4,kevés,5.nap még kevesebb.utána semmi.10.ciklusnap barna vérzés,és most tartok a 16.napon.A cicifájás hol van hol nincs,de feszülést fájdalom nélkül 3 hete érzek.Teszt negatív.nem tudom mi lehet.

2015. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért nem jelent jót? Van olyan ismim aki 3 hónapig menstruált és nem is sejtette h baba van,

meg olvasgattam itt is sokat h vannak többen akik menstruáltak terhesség alatt, de semmi baja nem lett babának.

2015. márc. 2. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért nem jelent jót terhesség alatt a vérzés (ami nem menstruáció és nem összekeverendő azzal), mert lehet, hogy hormonpótlás kell, jelezhet vetélést is, lehet, hogy csak egy hajszálér elpattant, de az is lehet, hogy együttlét miatt van. Szóval terhesség alatt, ha vérzést tapasztalsz, akkor orvoshoz kell menni, hogy a legrosszabbat kizárhassa és ha lehet kezelje az okot.

Amúgy én is valószínűbbnek látok valamilyen felfázást, vagy valamiféle gyulladást, vagy cisztát. Mikor voltál utoljára dokinál? Lehet nem ártana, ha rád nézne, legalább nem maradnál kétségek közt.

2015. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 napja teszteltem és extra halvány 2ik csik meg jelent. Most nem Vagyok benne biztos h az szellem csík vagy tényleg pozitív.

Holnap reggel csinálok egy gabriel tesztet. Elvileg akkor már kiderül h mi is van :)

2015. márc. 7. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor még csak halványan gratulálok. Ebben az esetben viszont tényleg mindenképp indokolt lenne az orvos minél hamarabb.
2015. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!