Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet, ha 8-9...

Beágyazódás lehet, ha 8-9 dpo-n rózsaszínes nyákom volt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bugyiig sem jutott, csak WC papíron és dpo 10.napra elmúlt. Viszont nem érzek ezen kívül semmit, se szurka,se görcs, se cicifájás. Lehet beágyazódás? Sikerült így valakinek a bébi?
2015. márc. 4. 13:29
 1/3 otcseh válasza:
Szia.Nekem az első babám így jelentkezett szóval szerintem ez lehet beágyazódás.Én most vagyok a 7.napomon és reménykedek hogy sikerül bár nincs semmi tünetem :-(
2015. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Reménykedtem, de tegnapelőtt megjött :-(( Na, majd következő ciklusban....
2015. márc. 10. 08:46
 3/3 otcseh válasza:
Nagyon sajnálom de majd a következő hónapban biztos sikerül :) Én most vagyok a 9.napomon a mai tesztem negatív és a hétvégén meg kellene jönnie ami remélem nem fog de sajnos nem érzem azt hogy sikerült :(
2015. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!