Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 1 héttel barnázás,...

Mensi előtt 1 héttel barnázás, ezutan mensi előtt 5. napon krémes folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok (16 éve mensizek) ciklusaim azóta 26-30naposak és 3napig vérzek. Mensim utàn 1héttel mindig megjelenik az a bizonyos tojásfehérje nyák is. Sosem barnázok elötte.

2015.február 14-én volt meg, így febr. 23-án együtt voltunk férjemmel védekezés nélkül. 24-én volt tojasfehérje nyákom. Sajnos betegség miatt akkor 1x tudtunk együtt lenni.sajnos másnap lebetegedett :(

Március 6-án nagyon enyhén barnás folyásom volt. Azóta folyamatos "mindjárt" megjön érzésem van,melleim csak enyén érzékenyek. Ma márc.8 án krémes fehér folyásom van. Szerintetek összejöhetett egy alkalomból a terhesség,vagy csak meg fog jönni?


Légyszíves "amolyan" nagykönyvi 14.napon ovulációs, be sem ágyazódhatott, és negatív kommentelők kíméljetek :)

Válaszotokat előre is köszönöm.


2015. márc. 8. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ezzel az utolso mondatoddal " Légyszíves "amolyan" nagykönyvi 14.napon ovulációs, be sem ágyazódhatott, és negatív kommentelők kíméljetek :)

Válaszotokat előre is köszönöm." ki is zartad azokat a valaszokat, melyek szerint a valasz: nem, tehat azt varod, hogy mindenki irja azt, hogy igen , biztos hogy terhes vagy. egyebkent 1 alkalombol is osszejohetett a terhesseg ( igazabol minden terhesseg 1 alkalombol jon ossze,..). csinalj majd egy tesztet, ha mar kesik a menzeszed, abbol kiderul minden.

2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem akartam senkit sem kizárni, csak annyi kérdésnél olvastam már negatív (sokszor bunkó) kommenteket, hogy "azoktol" szerettem volna kérni, hogy ne is írjanak.mellette meg sok kedves kommentelő van aki figyelmesen elolvassa a kérdést és rendesen válaszol! Olyan válaszokra lennék kíváncsi akik esetleg hasonlókat éreztek és nem lett/lett belőle terhesség! És köszönöm, tudom én is hogy 1alkalomból "lesz" a gyerek :) és azt is hogy biztos majd mensi elmaradás (ha elmarad) után lesz! Azért köszi a válaszodat!
2015. márc. 8. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.. Van ovuláció 10. ciklusnapon is és a beagyazodas is lemehet 7. nap pé után. De nem tudjuk. Barnázás és a krémes folyás lehet attól is. De erre csak a teszt fog választ adni. Így kicsit korábban mint a menzesz kellene hogy Jöjjön, azért korai peteeressel korabban mutatja ki.

Egy napbol siman osszejohet, elnek a spermiumok napokig és egyetlen nap is elég lehet főleg ha pont jól volt időzítve. Szóval ez nem kizáró ok.

2015. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor én terhes lettem meg voltam róla győződve hogy meg fog jönni. Has fájás enyhe mell feszülés, enyhe feszültség. Aztán hat nap késés után hoppá pozitív lett a teszt és védekeztünk. Szóval szerintem simán lehetsz terhes
2015. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!