Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín maszatolás 11-12....

Rózsaszín maszatolás 11-12. dpo-n rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Hőm magasan (37-37,1), méhszáj zárt és kemény, nincs semmilyen tünetem, ami arra utalna, h megjönne, 12.dpo-n reggeli pisiből 25-ös teszt negatív, de arra gyanakszom, baba lesz, csak félek, vmi baj van. Mit csináljak? Még soha nem volt semmilyen közti vérzésem, pecsételésem, maszatolásom, pedig már van egy babám, tervezzük a 2.-at, és most tegnap du 2-3 vércsepp, rózsaszín maszat a papíron, és ma reggel is. Azt hittem, megjön, mert rövid a leut. fázisom, de nem, és a hőm is feljebb ment. Normális ez? Volt már vkinek ilyen? Elmúlik magától?
2010. febr. 15. 07:54
 1/10 A kérdező kommentje:

Kérlek, írjatok valami megnyugtatót, csatolom a görbém:


[link]

2010. febr. 15. 08:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szép a görbéd eddig, a rózsaszín maszatolás lehetett beágyazódásos "vérzés" is. Ne ess kétségbe, sok nőnél van ilyen kis maszatolás miután beágyazódott a baba. :) 3 nap múlva akár tesztelhetsz is, remélem igazam lesz és van ott valaki a pocakodban. :) A babatervezok.hu oldalon, van rengeteg pecsételős beágyazodós görbe. :) Megy a drukk
2010. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, itt van a link : [link]
2010. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, aranyos vagy!!! Majd megírom, mi történt :)
2010. febr. 15. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Rendben, én szorítok neked! :)
2010. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is terhes vagy! :))

Viszont ha nem múlik el a pecsételgetés akkor az már nem beágyazódás és irány a doki.

Sajnos én is hasonló cipőben jártam, bár nekem a nemvárt után néhány nappal kezdődött a vércsep és méhenkívüli terhesség volt. Természetesen nem ijesztgetni akarlak, csak azért írtam hogy figyelj nagyon!

2010. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor mikor teszteljek? meddig normális ez a vérezgetés? ez a 2. nap.
2010. febr. 15. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha beágyazódásos vérzés az szerintem nem tarthat tovább 2 napnál. Tehát ha még holnap reggel is lesz, akkor valami nem OK. Akkor sűrgősen keress fel egy nőgyógyászt, nehogy vetélést vagy méhenkívülit jelentsen. Görcseid is vannak?

Szerintem holnap reggel is tesztelj. Bár ha 12 napja volt pé-d akkor nem biztos hogy kimutatja, de azért próbálgasd!

És pozitív gondolatok: minden rendben van!

2010. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat! Mára 4 tizedet esett a hőm és megjött. De így is örülök, mert ez a 2. barátcserjés hónapom és 9-10 naposról 13 naposra nőtt a leutális fázisom hossza. A kistesó meg majd jön, amikor akar :)

Szép napot nektek!

2010. febr. 16. 06:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Óóó, hát sajnálom, pedig annyira szép volt a görbéd. De nagyon jól gondolkozol, jönni fog ha eljön az ideje!

Neked is szép napot!

2010. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!