Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe szúrkálást érzek ott...

Enyhe szúrkálást érzek ott lent, beágyazódás lehet? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Ovuláció milyen tüntettel jár? (pl folyás vagy vmi)

Elvileg (kalkulátor szerint) tegnap óta van ovum. Párommal is együtt voltunk hétvégén.

Ez a szúrkálás minek lehet a jele?

Ilyen hamar történne a beágyazodás?



2015. márc. 9. 15:35
 1/5 kicspic válasza:
Szia én pont egy cipöben járok veled.azzal a különbséggel h nekem ovu után a 4 naptól kezdödött el minden hasszurka derékfájás stb..nekem erősen fáj a mellbimbóm.ahogy én böngésztem a neten a beágyazódás ugy a 10-12 nap törtnik,nekem is ezt irták.remélem egy picit tudtam segiteni :)
2015. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap volt ovud, akkor nem lehet még beágyazódás! Ha gyereket akarsz, legalább egy kicsit olvass utána, hogy mi-mikor van.
2015. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga az ovu okoz tuneteket, ez teljesen normalis. (Szurkalas, bovebb folyas tipikus;tubete, de valakinek semmi). A beagyazodas 10-12 nap, tehat a nemvart menzesz kornyeken fejezodik be, azt semmikepp nem erezheted most.
2015. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tuti nem beágyazódás. Nekem febr. 24-én volt ovum; jobb petefészkem erősen nyilallt, enyhén görcsölt. A beágyazódást márc. 4-6-ig éreztem: enyhe "kaparászás" jellegű dolog. Tehát ovutól számítva nekem 8-10. napon volt a beágyazódás. Ja, és vasárnap teszteltem du halvány pozit. :D

[link]

2015. márc. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez bizony pozitív :)))

Gratulálok

Remélem nekünk is össze jön már a baba, majd 2 hét múlva tesztelek :)

2015. márc. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!