Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET+7 nap szédülés. Lehetséges?

ET+7 nap szédülés. Lehetséges?

Figyelt kérdés

25-én volt a leszívás (14 petesejt ebből 12 termékenyült meg) és 27-én volt a transzfer. 1 embriót kaptunk vissza 4-5 sejtesen.


Lehetséges hogy már tünetem lenne ???



2015. márc. 6. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Nos, sosem hallottam még szédülésrol, mint jellemző terhességi tunetrol. ... Ellenben en pl most is szedulok és biztos hogy nem vagyok terhes
2015. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhességem szédüléssel kezdtem. A klasszikus tünetekből semmi nem volt. Persze szédülni sok mindentől lehet, de azért gratulálok!
2015. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet tünete,én a második terhességemet kezdtem így.5.dpo-tól
2015. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye. De miért kaptad ilyen korán vissza ha ennyi embrio lett.
2015. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Nos, sosem hallottam még szédülésrol, mint jellemző terhességi tunetrol. ... Ellenben en pl most is szedulok és biztos hogy nem vagyok terhes "


Nem ártana akkor kicsit utána olvasnod talán nem vagy jártas a témában. Sok sikert!

2015. márc. 6. 14:27
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönjük a drukkokat, kiváncsian várjuk az eredményt:)
2015. márc. 6. 14:28
 7/28 anonim ***** válasza:

1.Sokféle tünete lehet a terhességnek, szerintem felesleges ezekkel stresszelned magad, ahány ember, annyi féle...én pl. et+4. naptól 3 napig annyira fel voltam fújódva, hogy alig tudtam felkelni.

2. Az orvosod nem mondta, hogy tilos netezgetni, neten nézelődni és kérdezősködni a tünetekről? Ezzel is ártasz magadnak, sikerességnek? Inkább pihenj sokat és ne agyalj annyit:-)


Nekem Et+8. napon délután már halvány pozitív volt a tesztem, 9. napon reggel már erősebb csíkos.

Drukkolok neked, tudom, hogy milyen gondolatok, érzések cikáznak a fejedben, de hidd el, sikerülni fog, vagy már sikerült is:-)

2015. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi :)


A görcsök is normálisak? Et óta van. Plusz kb 2x annyi vizet iszom mint eddig. Plusz fája hasam.S tegnap szédelegtem délelőtt kicsit de ennyi.


Hát igen,remélem sikerült. Nem nagyon googlezok inkább a férjem aki beleásta magát teljesen a témába,lassan már kész dr lesz belőle :D

2015. márc. 7. 07:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is voltak görcseim. De sajnos azért nem érdemes a tünetek után kutatni, mert sokszor előfordul, hogy elindul valami, utána mégsem ágyazódik be...van olyan is, amikor meg minden tünet nélkül ágyazódik be. A férjeddel a googlizás helyett inkább foglaljátok le magatokat, nézzetek meg egy-két tartalmasabb filmet együtt, olvassatok, sétáljatok egy keveset, ha kisüt a nap...nyugi!!! Te mindent megteszel a cél érdekében, hagyd, hogy a dolgok most már maguktól történjenek meg. Várom a híreket:-)
2015. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Megyünk majd :) S mennyi idős kismama vagy? Vagy már megszületett a kis pocaklakód? Feszül is a hasam és nagyon nagyon sok vizet iszom.

A férjem nagyon szeretné a babát azért "doktorál" le lassan :D

2015. márc. 7. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!