Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok vaterás one...

Tapasztalatok vaterás one step terhességi tesztről (25mIU, zöld színű)?

Figyelt kérdés
1 héttel vagyok a nemvárt után. Tegnap előtti x-epil tesztem szép pozitív, igaz nem olyan erős a teszt csík mint a kontroll, de erős, viszont a mai one step-es halványan mutatja csak. Járt már így más is? Mi lehet a gond?

2015. márc. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a halvány is pozitív ne aggódj :)
2015. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyformán reagálnak a tesztek ugyan arra a hcg szintre. Én is voltam igy 19 hónapis a fiam.
2015. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam még de olvastam itt olyat, hogy az x-epil az egyik legjobb teszt és ez a vaterás inkább az alsó fele a teszteknek ha érted mire gondolok. :-) Nem merem írni hogy gagyi próba nélkül de az olvasottak alapján én már így vagyok vele. Szóval ne aggódj, egyrészt mert az is pozitív, másrészt meg mert az x-epilre én jobban adnék.
2015. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta vettem egy rossmann-os facelle tesztet is, 25ös az is, és nagyjából 30 másodperc alatt full pozitív lett :-) Azt hiszem, hogy többet nem veszek a vateráról terhességi tesztet :-)
2015. márc. 12. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a "gagyi" tesztek jók valahogy, nekem a rossmanos 300 ft-os volt szép erős már a második kimaradt napon. Nem us veszek drága teszteket többet. X-epil-re is Ugyanezt irjak hogy jó és olcsó teszt.
2015. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!