Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha mellfeszülé...

Lehetek terhes, ha mellfeszülést egyáltalán nem érzek, de egyéb tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Okt. 19-én volt peteérésem, természetesen előtte és utána is kihasználtunk minden alkalmat (igaz ez az első teljes próbálkozós hónapunk)....Peteérés utáni 14. nap holnap lenne (menzesz miatt), de néha alhasi menstruációs fájdalmat érzek, hányingerem van, teltségérzetem, és ovuláció utáni 6-7. napon barnáztam (beágyazódás lehet?).....viszont a mellem picit sem fáj....pedig menzesz előtt is szokott...Babások! Volt valaki így terhessége kezdetén, hogy nem érzett semmi mellfeszülést?
2007. okt. 31. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem akarlak elkeseriteni,de nekem volt olyan terhességem 2x is hogy nem volt mellfeszülés és el is vetéltem mind akettőt.

De viszont hallottam olyat is,hogy nem volt semmi tünet és mégis terhes volt xy,és később kezdődtek a tünetek.

2007. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Hát tényleg jó lenne ha nem ijesztegetnénk egymást. Hiszen mindannyian tudjuk hogy van akinek semmi tünete nincs, mégis terhes. A vetélés meg nagyon ritka.

Szerintem van rá esélyed, hogy egészséges kisbabád legyen!

Írd meg hogy mi van, hiszen mostanában fogod megtudni, gondolom tesztelsz majd!

2007. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a terhesség elején csak egy pár napig fájt a derekam és a hasam alja, azóta semmi és a mellem egyáltalán nem feszült és nem is feszül még most sem.

Ne aggódj azért mert a melled nem feszül az semmi rosszat nem jelent, ez szerintem egyéntől függ.

14. hetes kismama

2007. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem emiatt ne aggódj! Nekem se feszült egyeltalán az első hetekbe talán csak most nőtt egy picit és lett érzékenyebb, de ez sem olyan elviselhetetlenül. Eddig minden rendben volt velünk:) Tényleg ne aggódj emiatt! A vetélés nem itt kezdődik! 12hetes kismama
2007. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 4 gyerekem van.Az elsőnél minden tünetet produkáltam az első 3 hónapba,a harmadiknál csak alhasi fájdalmat 2 hónapig,a többivel semmi bajom nem volt.Ne aggódj,nem ettől lesz hivatalos a terhességed:-).
2007. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!