Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem inni valami teát?

Figyelt kérdés
2 hónapja terhes lettem, de sajnos leállt a fejlődésben és felszívódott, mire 6 hetesen dokihoz kerültem nem látott semmi. Most újra próbálkozunk, szerintetek kéne igyek valami teát? Cickafarkot nem igazán szeretnék, olvastam, hogy összezavarhatja a ciklust, amit nem szeretnék, mert nekem szép pontos mindig. De a palástfüvet, ami állítólag segít megtartani a babát? Azt lehet csak magában is? Vagy mit ajánlottok? Ami tuti nem árt.
2015. márc. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadtól ne teázgass összevissza, csak ha már kiderült, h van valami konkrét problémád.
2015. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem elég konkrét probléma, hogy elvetéltem. És nem hinném, hogy mindenkinek, aki gyógyteát iszik, orvos írta volna fel a teát. Azért gyógytea, nem gyógyszer...
2015. márc. 11. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség megtartásra, beágyazódást segítő, peteérést segítő stb. teák,mint a palástfű, málnalevél és a többi vált ki hormonális hatást.Írásod alapján nem tudod, hogy mitől ment el a baba.egyáltalán nem biztos, hogy ez rá a megoldás.Millió ok lehetett.Tapasztalatból mondom.dec. 15-én elhalt ikerterhesség miatt műtöttek meg, s most kiderült szövettanból, hogy mola terhesség miatt.pedig több más ok is felmerült és egyik sem.S mindez úgy tötént, hogy már van egy probléma mentes terhességből egy 3.5 éves lányom.Én előszőr megkérdezném az nőgyógyászt, hogy javasol e valamit az előzmények tudatában.Sok sikert, kívánom, hogy mihamarabb legyen baba.

2015. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ne értetlenkedj, kérdező. A teák hormonproblémákra valók. Nem biztos, h a vetélésed hormonprobléma okozta, ezét írtam, h majd akkor teázz (orvosi véleményt is kikérve), ha kiderült, h mi a problémád, egyáltalán van-e.

2015. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!