Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Jónás napom október...

Ha a Jónás napom október 29-én volt, akkor csak aznap van esély teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Ezt azert kerdem mert csak 30-an tudtam meg, hogy 29-en volt a jonas napom...de csak ma reggel lehettem a parommal..:-)

Szoval a jonas napok elott es utan is kell akciozni vagy csak azon a napon?


2007. okt. 31. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem akciózzatok minden nap és ne csak a gyermekáldás kedvéért. A baba jön, ha jönni akar:)
2007. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Én megnéztem ezt a Jónásmódszeres táblázatot, hát nem oly egyszerű. Én nem számoltam semmit, nem néztem a hold állását...

Szerintem legyetek együtt amikor jólesik. Ha számolgatsz állandóan, akkor stresszelni fogsz és ha ideges leszel nem nagyon fog összejönni. Én saját magamról tudom, hogy számolgattam, nagyon akartuk és semmi. mikor elfelejtettem minden ilyen dolgot, akkor lettem terhes...

8 hetes terhes :-)

2007. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már mindenáron számolni akarsz, sokkal értelmesebb a peteérést figyelni, ami a kb. 28 napos ciklus esetén általában (nem mindig) a 14 nap környékére esik. A sperma akár 4 napig életképes "odabent", tehát előtte már 4 nappal érdemes akciózni.

Nekünk ezzel a "módszerrel" rögtön összejött. :)


De a legjobb tényleg az, ha a magatok kedvére csináljátok minél gyakrabban. :)

2007. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogy Jónás napon van egy plusz peteérés, akkor itt is 3 nap az esély, előtte 1 nap, mert a hímivarsejt bevárja, meg utána még egy napig él.
2009. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés ijesztő... (6666)
2021. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 citromfűlevél ***** válasza:
100%
5-ös, te is azért vagy itt, mert a 666. kérdés törölve van?
2021. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez az egész Jónás-naptár egy baromság. Én megnéztem az enyémet és menstruáció idejére esett, voltunk együtt, de persze nem lettem terhes. Szerintem inkább a középidő tájékán érdemes akciózni, az pontosabb, mint ez a Jónás dolog.
2021. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6. Igen :D
2021. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs 666 brüh
2021. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!