Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc 1 volt ovum, március...

Kicspic kérdése:

Márc 1 volt ovum, március 4-5-től szurkál a hasam és fáj a cicibimbóm, normális h szüntelenül érzem a hasam kb 7 napja? Egyszer szur bal oldalt egszer jobb egszer középen aztán van hogy eljön a na most fog megjönni érzés de mire felállok elmulik.

Figyelt kérdés
jelenthet jót babaügyben??
2015. márc. 11. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl korán vagy ahhoz hogy bármit érezzél. Beagyazodas kb pé után 8-12 nappal van.
2015. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerlek ne figyeld ennyire magad hogy minden nap kiirj egy kerdest. Nagyon nagyot fogsz csalodni ha megis megjon. En mindket gyerkocnel a pozi teszt elott SEMMIT NEM VETTEM ESZRE CSAK AZT HOGY NEM JOTT MEG.
2015. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja bocs nem vagyok képben már megint, hirtelen nem tudtam hányadika van.

Hát hátha :-)) nem rossz jel de amig késik ez csak jel.

2015. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi két kérdéssel hosszú terhesség lesz ez nekünk...
2015. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!