Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem. Ha a hét további részén se jön meg, hétfőn tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ha kedden kellett volna megjönnie,akkor szerintem már pénteken vagy szombaton csinálj tesztet. Ha negatív,akkor vagy csak késik/kimarad vagy később fogant, és ismételd meg hétfőn.
2015. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Plusz egy az első hozzászóló véleményéhez!! Drukkolok!
2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen,az lemaradt,mert már a nevemet se tudom megmondani,olyan álmos vagyok,de én is drukkolok! :D
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél aznap teszteltem pozit
2015. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor pénteken meló után irány a gyógyszertár, ha addig semmi :) Köszi a drukkokat :)
2015. márc. 11. 21:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb és olcsóbb megoldás,ha veszel a Dm-ben vagy Rossmannban 2 db-os tesztet. Van már 4-5-600 ft-ért. A gyógyszertárban olyat adnak ami iszonyat halványan mutatja ki, plusz van olyan ami 1500 ft-ba kerül. Mondjuk a Gabriel teszt 1000 ft, és jó. Te tudod,csak jó tanács. Én vettem a Dm-ben 2 db-os x-epil tesztet, az jó volt,de nem akartam elhinni,annyira vártuk már,és vettem a gyógyszertárban is egyet. Sokkal halványabb volt mint az x-epil,csalódott is voltam,hogy most akkor mi van... aztán anya mondta,hogy ez pozitív és neki a 2 hónapos terhességet is ugyanígy mutatta ki. Nem tudom már mi volt a neve,de olyan hülyeség szerintem,mert az van ráírva,hogy a menstruáció előtti 4. napon mutat eredményt. Kész vicc...
2015. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kloetta ***** válasza:
Nekem is kedden kellett volna, szombaton tesztelek. Nekem az 1. Babánál is az 5. Napon csak halvány csíkom volt, így előtte nincs túl sok értelme
2015. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok,Nekem tegnap kellett volna megjönnie.annak semmi jele,holnap tesztelek!Szurkolok nektek is!
2015. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensi napján esti vizeletből egyértelmű pozi kétszer is. Szerintem tesztelhetsz már.
2015. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es, a 6-os vagyok. Pont ezért írtam le,hogy milyen tesztek vannak,mert szerintem sincs értelme előtte tesztelni. Meg előtte 4 nappal...hát honnan a jó égből tudhatnánk,hogy esetleg nem fog-e késni vagy valami? Még annak is késhet,akinek szinte percre pontosan meg szokott jönni. Hihetetlen milyen hülyeségeket találnak ki...
2015. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!