Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napja késik. Ma voltam...

27 napja késik. Ma voltam ultrahangon. Meg van nagyon vastagodva a méhnyálkahártyám 18,5 mm-es, a doki szerint ebből bármi lehet. Ha nem jön meg, akkor két hét múlva megismétli az ultrahang vizsgálatot. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
10 napja csináltam tesztet, az negatív lett. Írjatok!
2008. aug. 25. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyit késik, látnia kellett volna már valamit, de még így sincs kizárva hogy terhes vagy. Lehet hogy azért nem látta, mert túl vastag volt a méhnyálkahártyád, A következö UH-n talán kiderül mitől nem jött meg.
2008. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálnék egy újabb tesztet. 10 nap alatt pozitívvá változhat az a fránya negatív!!!
2008. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ha nem jön meg, akkor egy hét múlva csinálok egy tesztet.
2008. aug. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!