Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem késik a menstruációm...

Nekem késik a menstruációm már 11 napja voltam nőgyogyásznál de elküldött ultrahangra meg vérvételre és a vizeletem negativ lett ezek szerint terhes vagyok? Vagy az ultrahang az tutira kimutatja?

Figyelt kérdés
és ha nem terhes vagyok akor milyen problémák miatt késik a menstruáció?
2009. aug. 26. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem biztos, hogy az UH kimutat egy esetleges terhességet. és minden attól is függ, hogy ha baba, akkor mikor fogant. De a vérvétel kimutatja, ha van baba, az sokkal érzékenyebb, mint a vizeletteszt.
2009. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem semmi terheségre utaló jelem nincsen! remélem az ultrahang kimutassa hogy lesz-e baba! de az orvos is azt mondta nekem hogy gumi fekélyem van az mit jelent a gumi fekély??
2009. aug. 26. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem sem volt semmi tünetem azon kívül hogy nem jött meg a vérzésem,2 hét késés után pozitiv volt a teszt(elöbb nem mertem csinálni).mensi alapján 7 hetesen voltam először uh-n de nem láttak semmit(igaz csak hasi uh-volt),egy héttel késöbb már látszott a babókám.most 40+4 hetes terhes vagyok.a doki semmilyen vizsgáltra,vérvételre nem küldött.először 11 hetesen vettek vért tőlem.

szóval megvan az esély hogy várandós vagy!Gratulálok!


[link]

ezen az oldalon ki tudod számolni hogy mennyi idős terhes vagy az utolsó menstruáció alapján.

2009. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
voltam ma ultrahangon hasin és nem vagyok terhes!!! és a vérvételi papiromra is van irva hogy negativ ezek szerint nem vagyok terhes igaz? mit kell csinálnom hogy megjöjjön a menstruációm??
2009. aug. 26. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

nem voltál mostanában valami miatt ideges jobban a kelleténél?lehet hogy a miatt késik akkor.vagy lehet h csak ugy késik,nálam is volt már hogy csak ugy késett,mikor nem szedtem tabit.szerintem várj jövő hét elejéig és ha addig nem jön meg akkor menj el ujra dokihoz,hogy vizsgáljon meg rendesen.tesztet meg ha a vérkép nem mutatott semmit akkor felesleges venned.

egyébként akartad a babát?

2009. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja a 40+4 hetes voltam
2009. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem akartam a babát még nem vagyok felkészülve rá! de most inkább iratok fel fogamzásgátlót! az a biztos!!
2009. aug. 26. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjött?
2014. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!